КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради" повідомляє, що 06.02.2019 р. на базі Жашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 за адресою: м.Жашків, вул. Миру, 1-А, відбудеться семінар – практикум для директорів закладів освіти Монастирищенського, Жашківського, Маньківського районів . Початок роботи – 9:30. Завершення – 16:00.

Нагадуємо, що Програмою підвищення кваліфікації передбачено виконання директорами закладів загальної середньої освіти області творчої роботи на тему «Особливості побудови організаційної культури закладу освіти, сфокусованої на розвиток кожного учня», яку до 01 лютого 2019 року необхідно надіслати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Під час реєстрації на семінар-практикум директори закладів загальної середньої освіти області повинні пред’явити документ, що засвідчує особу, а також 2 роздрукованих електронних сертифіката:

1) про опанування дистанційного загального курсу для вчителів НУШ на платформі ED-ERA;

2) про опанування курсу «Управління школою. Практикум».

Це є необхідною умовою для отримання документа про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Комунальна установа «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» повідомляє, що 22 січня 2019 року відзначається День Соборності України. Цього року виповнюється 100-річчя цієї знаменної події, тому відзначення Дня Соборності України має враховувати ювілейний характер річниці та базуватися на утвердженні в суспільній свідомості важливого історичного значення проголошення Акта злуки, інших подій Української революції 1917-1921 років, зокрема в контексті виконання Указу Президента України від 22.01.2016 № 17.

     Рекомендуємо у закладах загальної середньої освіти району провести заходи виховного та освітнього характеру, приурочені 100-річчю Дня Соборності України.

   Для використання в роботі додаємо історичну довідку, підготовлену Українським інститутом національної пам’яті.

Шановні колеги! КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради" повідомляє, що  редакція журналу "Учитель початкової школи" просить учителів початкових класів заповнити анкету (1 учитель - 1 анкета), що дасть змогу визначити переможців. Заповнені анкети прохання переслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або анкети у паперовому варіанті на адресу: Видавництво “Світич”, Київ, а/с 36, 04053.
Із анкетою можна ознайомитися у вкладенні.

 

333КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенськоїрайонної ради" повідомляє, що КНЗ "ЧОІПОПП" пропонує для вчителів початкових класів області, які виявили бажання взяти участь у добровільній сертифікації, наставницьку допомогу з підготовки до проходження процесу сертифікації у 2019 році.

Для отримання індивідуальної наставницької допомоги вчителі початкових класів після реєстрації відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників повинні надіслати лист у довільній формі за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (проректор Назаренко Г. А.) та отримати інструкції щодо подальших дій.

Із Положенням про сертифікацію можна ознайомитися за вкладенням

Список команд  учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата

Предмет

Місце і час проведення

Супроводжуючий

Учні

10.01

Географія

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Денисенко Г.В., опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. «Монастирищенська спеціалізована школа №5»

1.Астапенко І., 10 кл., опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. «Монастирищенська спеціалізована школа №5»;

2.Мельничук Ю., 8 кл., опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. «Монастирищенська спеціалізована школа №5»

11.01

Українська мова і література

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Харенко Н.В., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»

1.Адаменко Катерина, 10 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»;

2. Загнітко Анна, 9 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2

3. Чорнодід Мар’яна, 8 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»;

4. Батаєва Світлана, 11 кл., Копіюватський ЗЗСО І-ІІІ ст.

12.01

Астрономія

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Яцина О.Г., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»

1.Люлько Оксана, 11 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»

12.01

Правознавство

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Паламарчук О.І., опорний ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5»

1.Проценко Вікторія, 9 кл., опорний ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5»;

2.Велика Софія, 11 кл., опорний ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5»

15.01

Фізика

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Моргонюк Т.І., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»

1.Фариба Наталія, 9 кл., Цибулівський ЗЗСО І-ІІІ ст.;

2.Ковбасюк Владислава, 10 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»

16.01

Екологія

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Мельник Г.Л., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2

1.Шевчук Ірина, 11 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»;

2.Прилуцька Валерія, 10 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст.№2;

3. Бондарчук Ірина, 10 кл., Шабастівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

17.01

Німецька мова

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Катющенко Л.Я., опорний ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5»

1.Джанінян Каріна, 10 кл., опорний ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5»;

2.Бабак Світлана, 11 кл., опорний ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5»;

3. Завальна Іванна, 9 клас, опорний ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5»

18.01

Хімія

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Нагорна Ю.В., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»

1.Лісяна Аліна, 11 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»;

2. Коханівський Антон, 10 кл., опорний ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5»;

3.Сичова Марина, 9 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2;

4. Баранюк Дмитро, 8 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»

18.01

Економіка

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Семерунь Р.В., Монастирищенський ЗЗСО №2

1.Мороз Марина., 11 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2

19.01

Історія

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Сачук С.М., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»

1.Прудиус Наталія, 10 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»;

2.Мороз Марина, 11 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2;

3.Бріт Анастасія, 10 клас, Халаїдівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

4. Чайка Роман, 11 кл., Бачкуринський ЗЗСО І-ІІІ ст.;
5. Солод Богдан, 9 клас, Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»;

6. Затолочний Денис, 8 клас, опорний ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І- ІІІ ст. №5»

20.01

Математика

І тур

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Яшина І.А., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»

1.Фарига Олексій., 7 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»;

2.Жовтобрюх А., 10 кл., опорний ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5»;

3.Гончарова Анастасія., 11 кл., Цибулівський ЗЗСО І-ІІІ ст.;

4. Сичова М., 9 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2

25-26.01

Англійська мова

ЧОІПОПП

8.00-16.00

Кононенко О.В., опорний ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5»

1. Швець Вікторія, 9 клас, опорний ЗЗСО опорний ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5»;

2.Недогода Катерина., 10 кл., опорний ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5»;

3.Корчменюк Вадим., 11 кл., опорний ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5»

26.01

Біологія

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Сачук В.П., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»

1.Ковбасюк Владислава., 10 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст.«Ліцей «Ерудит»

2.Цехмейструк Аліна.,9 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст.«Ліцей «Ерудит»

02.02

Інформатика

Черкаська спеціалізована школа №17

9.00-13.00

Панночка В.В., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»

1.Гром Ганна., 11 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст.«Ліцей «Ерудит»

03.02

Трудове навчання

Черкаська загальноосвітня школа №32

9.00-14.00

Паламарчук О.І., опорний ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа №5»

1.Янковий Владислав., 8 кл., опорний ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5»

09.02

Інформаційні технології

Черкаська спеціалізована школа №17

9.00-13.00

Панночка В.В., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст.«Ліцей «Ерудит»

1.Гром Ганна., 11 кл., Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст.«Ліцей «Ерудит»

Графік проведення олімпіад

Дата проведення

Навчальний предмет,

час проведення

Місце проживання

Місце проведення

10 січня

Географія

(09.00-13.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія» (вул. Смілянська, 132)

КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»

11 січня

Українська мова і література

(09.00-13.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія» (вул. Смілянська, 132)

КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»

12 січня

Правознавство

(09.00-13.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія» (вул. Смілянська, 132)

КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»

(І корпус)

Астрономія

(09.00-13.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія» (вул. Смілянська, 132)

КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»

(ІІ корпус)

15 січня

Фізика

(09.00-13.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія»

(вул. Смілянська, 132)

КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»

16 січня

Екологія

(09.00-13.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія» (вул. Смілянська, 132)

КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»

(І корпус)

Російська мова і література

(09.00-13.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія» (вул. Смілянська, 132)

КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»

(ІІ корпус)

17 січня

Французька, німецька мови

(08.00-16.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія»

(вул. Смілянська, 132)

КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»

18 січня

Хімія

(09.00-13.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія» (вул. Смілянська, 132)

КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»

(І корпус)

Економіка

(09.00-13.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія» (вул. Смілянська, 132)

КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»)

(ІІ корпус)

19 січня

Історія

(09.00-13.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія» (вул. Смілянська, 132)

КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»

20 січня

(І тур)

Математика

(09.00-13.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія» (вул. Смілянська, 132)

КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»                    (І корпус)

27 січня

(ІІ тур)

Математика

(10.00-14.00)

КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»

(І корпус)

25-26 січня

Англійська, іспанська мови

(08.00-16.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія» (вул. Смілянська, 132)

КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»

26 січня

Біологія

(09.00-13.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія» (вул. Смілянська, 132)

КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»

2 лютого

Інформатика

(09.00-13.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія» (вул. Смілянська, 132)

Черкаська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради

3 лютого

Трудове навчання

(09.00-14.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія» (вул. Смілянська, 132)

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Черкаської міської ради

9 лютого

Інформаційні технології

(09.00-13.00)

Гуртожиток готельного типу «Мрія» (вул. Смілянська, 132)

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради

№ п/п

Назва заходу

Місце

дата

08.01 – 13.01

1

Участь учнівських команд ЗЗСО району в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

м.Черкаси

З 10.01.2019 до 02.02.2019

21.01 – 27.01

2

РМО вчителів хімії

МЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»

21.01.2019 р.

3

Змагання з футзалу

ДЮСШ

25.01.2019 р.

4

Змагання з футзалу

ДЮСШ

26.01.2019 р.

28.01 –31.01

5

РМО вчителів інформатики

Опорний ЗЗСО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5"

28.01.2019 р.

Attachments:
Download this file (Січень (1).doc)Січень (1).doc[ ]38 kB