фото 1фото 2Відповідно до графіку районних методичних заходів КУ «МРМК Монастирищенської районної ради» для педагогічних працівників дошкільної освіти, 21.03.2018 року на базі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Росинка» Сатанівської сільської ради відбулось чергове засідання методичного об’єднання вихователів різновікових груп на тему: «Використання педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського в умовах модернізації дошкільної освіти в рамках змісту Базового компонента дошкільної освіти», присвячене 100-річчю від дня народження видатного педагога В.О. Сухомлинського.

     Керівник методичного об’єднання вихователів різновікових груп Пруненко О.В. підготувала презентацію «Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського», провела дискусію про основні принципи у системі поглядів педагогіки В. Сухомлинського. Кожен педагог поділився враженнями від прочитаних творів В. О. Сухомлинського.

     Вихователь різновікової групи Коломієць А.П. провела заняття з використанням творів «Для чого півнику гребінець», «Покинуте кошеня».

      В роботі засідання взяла участь методист районного методичного кабінету з дошкільної освіти Кузьмінська Ю.М., яка зазначила, що основним серед принципів та положень у системі поглядів видатного педагога є положення про неповторність кожної дитини, формування її багатогранних стосунків з іншими людьми, вирішальну роль майстерності, мудрості, вміння педагогів і батьків у формуванні щасливої людини, що вміє відповідати любов’ю за любов. Провела з слухачами засідання елементи тренінгу «Психологічне самопочуття вихователя».