фото 1фото 2

18.05.2018 року на базі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Колобок» було проведено семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти і дошкільних підрозділів ЗЗСО щодо впровадження програми реалізації Міжнародного проекту «Афлатот», відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 22.01.2016 №46 «Щодо впровадження основ соціальної і фінансової освіти дітей дошкільного віку».
           Методист КУ «МРМК МРР» Кузьмінська Ю.М. зазначила, що програма «Афлатот» розглядається як додатковий навчальний курс до освітньої програми  для дітей від 2 до 7 років «Дитина». Програму розроблено відповідно до Базового компонента України, з упором на вміння і навички у сфері соціальної та фінансової освіти, що дає змогу включати розділи та модулі програми «Афлатот» в освітній процес закладу.
В ході семінару педагоги ознайомилисьз досвідомвпровадженняпрограми в інших районах і областях.Вихователіпереглянулипрезентації і відеоматеріали, надані Фесенко Т.І., головним спеціалістом відділу дошкільної і загальної середньої освіти облдержадміністрації. Творча група педагогів ЗДО (ясла-садок) «Колобок»презентувала матеріали андрагогічної діяльності, що сприяло усвідомленню педагогами труднощів, пов’язаних із впровадженням програми.Вихователі ЗДО (ясла-садок) «Золота рибка» поділились досвідом виготовлення героя Афлатуна.
Методист КУ «МРМК МРР» провела тренінг для вихователів «Способи подолання конфліктних ситуацій у роботі з батьками». Педагоги отримали нові можливості змінити себе на краще, обирати ефективні моделі поведінки, подолати стереотипи мислення,  переконались, що взаємодія учасників тренінгової групи – важливий освітній ресурс, який слід використовувати і розвивати.
Учасники семінару отримали методичні матеріали щодо подолання труднощів, пов’язаних із впровадженням програми «Афлатот» в освітній процес.