images

У квітні 2018 року Комунальною установою «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» було організовано проведення районного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості   «Мистецький дивокрай Черкащини-2018», у якому взяли участь художні колективи та солісти-виконавці із 22 закладів загальної середньої освіти та Будинку дитячої та юнацької творчості. В заключному турі районним журі було відібрано та подано відеоматеріали 7 учасників на участь в ІІ обласному етапі   фестивалю-конкурсу.  

За результатами наказу Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» №77/01-06 від 30.05.2018 «Про підсумки обласного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини -2018» дипломами нагороджено :

- за ІІІ місце в номінації « Хоровий колектив» - опорний ЗЗСО  « Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» Монастирищенської районної ради , художній керівник Гризюк Н.П.

- за ІІІ місце в номінації « Фольклорні колективи» - «Зразковий художній колектив» фольклорний гурт « Родослав» Будинку дитячої та юнацької творчості Монастирищенської районної ради , художній керівник   Стасюк Н.Ю.

- за ІІ місце в номінації « Театральні колективи, театри ляльок» - ляльковий театр Будинку дитячої та юнацької творчості Монастирищенської районної ради, керівник Бойко Л.О.

Вітаємо переможців!