мал1Комунальна установа «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» повідомляє, що у жовтні 2018 року відбудеться обласна науково-практична інтернет-конференція «Патріотизм як основа сучасного виховання дітей та учнівської молоді».

     Конференція проводиться з метою осмислення теоретичних основ, методології, проблем та втілення практичного досвіду національно-патріотичного виховання особистості.

До участі в інтернет-конференції запрошуються керівники та педагогічні працівники, які мають досвід дослідницької діяльності з актуальних питань патріотичного виховання у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти району.

Наукова тематика конференції охоплює такі напрями (але не обмежується ними):

  1. Патріотизм як консолідуюча основа української нації.
  2. Національно-патріотичне виховання як пріоритетний напрям формування сучасного громадянина-патріота.
  3. Військово-патріотичне виховання у закладах освіти.
  4. Науково-методичне забезпечення національно-патріотичного виховання в освітньому закладі: проблеми, шляхи та пошуки.
  5. Потенціал природничих дисциплін у вихованні національно-патріотичної свідомості молоді.
  6. Життєва позиція особистості: національна свідомість, ціннісні орієнтації, громадянська активність.

    Статті та заявки (додаток 1) для участі в інтернет-конференції просимо надсилати до 31 жовтня 2018 року на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Учасники інтернет-конференції, статті яких будуть розміщені на сайті, отримають сертифікати.

Вимоги до оформлення статті: шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал –1,5, всі поля – 2 см, редактор Word 97-2003.

На першому рядку у правому куті – ініціали та прізвище автора, посада та місце роботи (напівжирними літерами). На наступному рядку друкується назва статті (відцентрована, великими напівжирними літерами). Через один рядок курсивом – анотація (3-4 рядки) українською мовою. Через півтора рядка – основний текст статті. Після тексту статті обов’язково подається список використаних джерел. Посилання на джерела – у квадратних дужках за таким зразком [3, с. 136], де перша цифра – порядок джерела у списку літератури, а друга – номер сторінки. Загальний обсяг статті 5–8 сторінок.