СнимокКУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради"повідомляє, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.08.2018 №924 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі», для оцінювання учнів перших класів заповнюється свідоцтво досягнень.

Свідоцтво досягнень складається з двох частин. Перша частина – характеристика особистих досягнень учнів, заповнюється у жовтні як проміжний звіт, та у травні як підсумковий звіт, з метою фіксування навчального поступу, у якому оцінюється активність дитини, самостійна робота на уроці, співпраця з іншими учнями тощо.

Друга частина свідоцтва складається з оцінювання предметних компетентностей. Заповнюється тільки у травні.

Заклад загальної середньої освіти самостійно роздруковує свідоцтво в зручному для себе форматі (в наказі зразки форматів А4 і А5)  та приймає рішення: «Роздрукувати 2 примірники проміжного звіту, з яких один примірник залишається батькам, а інший – зберігається в особовій справі» або «Роздрукувати один примірник та ознайомити батьків з його змістом».

Підпис керівника закладу на проміжному звіті не є обов’язковим. Зразки свідоцтв можна викачати за вкладенням.