26КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради" повідомляє, що програма Академій Cisco запрошує педагогів інформатики закладів освіти, викладачів комп’ютерних дисциплін коледжів та закладів ПТО на серію воркшопів з Packet Tracer, симулятора ІоТ. Онлайн-заняття за розділами нового курсу «Вступ до Packet Tracer», проводять викладачі Запорізької державної інженерної академії та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Учасники отримають досвід використання потужного засобу моделювання комп’ютерних мереж та Інтернету речей. Це зробить вивчення тем, пов'язаних з мережами, Інтернетом речей та моделюванням  яскравим та захопливим. Навчання та подальша підтримка в процесі викладання безкоштовні.

Онлайн-заходи триватимуть з 24 вересня по 12 жовтня 2018 року. Успішні слухачі отримають сертифікат учасника із зазначенням годин.Учасники, які виявлять бажання провести апробацію курсу «Вступ до Packet Tracer» зі своїми учнями, отримають права інструктора Академії Cisco у діючих Академіях організаторів, та отримають ліцензію на симулятор Packet Tracer для комп'ютерного класу.

Реєстрація на серію воркшопів за посиланням: https://www.netacad.com/en/web/self-enroll/course-716933

Додаткову інформацію можна отримати у  представників оргкомітету: Полякова Наталія Петрівна- керівник Центру підтримки академій Cisco, Запорізька державна інженерна академія (тел. 095 537 49 95  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.); Танасюк Юлія Володимирівна – керівник Центру підготовки інструкторів Академій Cisco, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

himiya

Методичні матеріали для викладання хімії у 2018-2019 н.р.

Attachments:
Download this file (МО Хімія.rar)МО Хімія.rar[ ]1146 kB

общая биологияМетодичний посібник "Викладання біології  за новим Державним стандартом у 8 класі" містить конспекти уроків, розроблені творчою групою вчителів біології Монастирищенського району.

24.06.2015КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради" повідомляє, що відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 11 червня 2012 року № 671, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 червня 2012 року за № 1074/21386, наказу Міністерства освіти і науки України від 31.05.2018 №554 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій у 2018/2019 навчальному році» Міністерством освіти і науки України, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка спільно з Українським фізико-математичним ліцеєм КНУ імені Тараса Шевченка розпочато проведення Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій у 2018/2019 навчальному році.

Реєстрація здійснюється за адресою: http://bit.ly/2Q1rXXj. Сайт олімпіади: http://bit.ly/2LMHKGl. Для підготовки до олімпіади скористайтеся сайтом: https://sites.google.com/view/ckipo/. Просимо забезпечити участь в олімпіаді навчальні заклади Вашого міста (району, ОТГ).

BEzwkI2t

Методичні матеріали для викладання інформатики у 2018-2019 н.р.

Attachments:
Download this file (МО Інформатика.rar)МО Інформатика.rar[ ]4378 kB

33

Методичні матеріали для викладання біології у 2018-2019 н.р.

Attachments:
Download this file (МО Біологія.rar)МО Біологія.rar[ ]2585 kB

image023

Методичні матеріали для викладання  предмету "Основи здоров'я" у 2018-2019 н.р.

Attachments:
Download this file (МО ОЗ.rar)МО ОЗ.rar[ ]528 kB