1 1 638З метою активного залучення учнівського загалу до кращих здобутків національної культури в її мовному та літературному просторі, формування у школярів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань із біології, хімії, географії та фізики, сталої зацікавленості природними явищами, удосконалення роботи з обдарованою молоддю, а також для допомоги учням старших класів в опрацюванні методики роботи із тестовими формами контролю комунальна установа «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» повідомляє, що Творчим об’єднанням «Соняшник» проводиться для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти:

15 листопада 2018 року ІХ Міжнародна природознавча гра «Геліантус»,

29 листопада 2018 року - ІІІ Міжнародна гра«Sunflower»,

       5 березня 2019 року Х Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник».

Також повідомляємо, що за підтримки Міністерства освіти і науки України (листи МОНУ від 06.12.2017 № 1/9-667 «Про підсумки проведення  VІІІ Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для учителів-україністів «Соняшник-учитель» – 2017 та організацію ІХ конкурсу «Соняшник-учитель» – 2018» та від 05.06.2018 № 1/9-379 «Про підсумки IV конкурсу «Геліантус – учитель» та про проведення V конкурсу «Геліантус – учитель») буде проведено:  

17 жовтня 2018 року  ІХ Всеукраїнський конкурс фахової майстерності «Соняшник-учитель» та

27 березня 2019 року V конкурс «Геліантус – учитель».

Додаткову інформацію щодо умов участі можна одержати на сайті http://gra-sonyashnyk.com.ua

19 вересня   в Монастирищенському ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» відбудеться інструктивно-методична нарада. Початок роботи о 14.20 год.

педчитКУ " Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради " повідомляє, що 31 жовтня 2018 року на базі КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників"  відбудуться Обласні педагогічні читання з гуманної педагогіки на тему «Чисті думки творять дива».

Темою Читань обрано роздуми про те, як самовдосконалювати себе через чисті думки, як почати шлях до життя без гніву, заздрості, дратівливості, та інших негативних якостей, які не є вродженою властивістю людини, а з’являються внаслідок життєвого досвіду. Як вибудовувати педагогічний простір, в якому і у вихователів, і у дітей найкращі людські якості перебуватимуть в постійному розвитку, а негативне мислення не стане перешкодою для внутрішнього зростання.

Зазначене коло питань буде розглянуто в ході творчих майстерень, майстер-класів та сузір’я педагогічних ідей. Запрошуємо педагогів району до участі у педагогічних читаннях. З напрямками педчитань можна ознайомитися у вкладенні.

1329290845 konferenciyaМіністерство освіти і науки України повідомляє, що 25–26 вересня 2018 р. у м. Київ Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова спільно з Інститутом екології економіки і права, Міжнародною асоціацією позашкільної освіти, Національним центром «Мала академія наук України» за сприяння МОН та Національної академії педагогічних наук України буде проведена V Ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав».

Основною метою конференції є обговорення стратегічних питань розвитку освіти і науки, розширення міжнародного партнерства. На конференції планується робота наступних секцій:

  1. Наукова еліта і позашкільна освіта у розвитку держав.
  2. Наукова еліта і соціально-гуманітарний розвиток держав.
  3. Наукова еліта і економіко-правовий розвиток держав.
  4. Наукова еліта і екологічний розвиток держав.
  5. Наукова еліта і Мала академія наук.      

У рамках заходу відбудеться обговорення проектів нормативно-правових документів у сфері позашкільної освіти, стендові презентації, святкування Дня позашкілля.

До участі у конференції запрошуються представники органів управління освітою, наукових установ, педагогічні працівники закладів освіти. Витрати на проїзд, проживання, харчування за рахунок сторони, що відряджає. Учасників просимо заздалегідь придбати квитки на зворотній шлях.

Для участі в конференції необхідно до 15 вересня зареєструватися на сайті «Позашкільна освіта» (www.pou.org.ua) або надіслати заявку на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (форма заявки додається).

Детальна інформація щодо програми конференції – за тел.: +38 (044) 407-07-94, (096) 337-15-81, 489-55-54; на сайтах: www.ieep.org.ua, www.pou.org.ua.

95 inКУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради" повідомляє, що Асоціацією "Інформаційні технології України" буде реалізовано проекти щодо популяризації ІТ-спеціальності серед випускників шкіл, в рамках яких заплановано проведення профорієнтаційних зустрічей з представниками ІТ-компаній.Старт проекту приурочений до Дня програміста 13 вересня 2018 року. Просимо ЗЗСО долучитися до проведення проекту. Детальна інформація у вкладенні.

Attachments:
Download this file (ІТ-проект.pdf)ІТ-проект.pdf[ ]92 kB

22

КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради" повідомляє, що з метою популяризації ідей STEM-освіти, виявлення і підтримки талановитих педагогічних працівників, створення бази даних розробок інтегрованих уроків/заходів та заохочення педагогів застосовувати STEM-технології під час навчання молоді, а також мотивування дівчат-підлітків вивчати через STEM-підходи природничо-технічні науки проводиться конкурс «Кращий STEM-урок» (докладніше: http://csr-ukraine.org/ - конкурс «Кращий STEM-урок»).

До участі у конкурсі запрошуються педагогічні працівники закладів загальної середньої, позашкільної, спеціалізованої, професійної (професійнотехнічної) освіти усіх форм власності. Педагогічним працівникам необхідно до 10 жовтня 2018 року надіслати заявку учасника та конкурсну роботу на електронну адресу організаційного комітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

КУ «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради" повідомляє, що друга сесія навчання вчителів початкових класів, які навчатимуть першокласників у 2019 – 2020 році відбудеться згідно графіку навчання ( 17, 24 вересня 2018 року), початок навчання о 9 годині.